348 lei
Persoanele rafinate merită să fie răsfățate cu cele mai fine și mai elegante aranjamente florale!
Nu există zile speciale pentru a dărui flori, există zile în care îți dorești cu adevărat să faci pe cineva fericit, să-i furi un zâmbet și să-i vezi ochii sclipind de bucurie!
Hortensii albe, minirose roz, bujori și trandafiri...o abundență florală menită să emane naturalețe, frumos și fericire!
Produs a fost exceptional! Livrarea la timp! Multumesc frumos!💐❤️
Deși comanda a fost plasată destul de târziu, a fost acceptată și procesată în aceeași zi.
Vă mulțumesc din suflet și recomand cu drag!
În special celor care nu locuiesc în țară, le recomand să trimită o mică atenție pentru ziua de naștere a celor dragi prin acest serviciu.
Livrare promptă, florile proaspete și aranjamentul extraordinar de frumos! Cu siguranță voi mai apela la serviciile dumneavoastră!
Super buchet. Flori superbe. E a 4 a oară când comand. Foarte mulțumit
Superb, florile în stare extrem de buna!
5.0 / 5 (3)
În stoc • Livrare azi
Magie florală - aranjament cu lyzianthus și cale
363 lei
Adaugă la favorite
0.0 / 5 (0)
În stoc • Livrare azi
Mireasma fericirii- aranjament cu frezii și minirose
370 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (1)
Lipsă stoc
Zâmbet de Crăciun- aranjament cu brad și trandafiri
325 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (4)
Lipsă stoc
Mângâiere de primăvară - aranjament cu crizanteme și frezii
325 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (7)
În stoc • Livrare azi
Dar din inimă- aranjament cu trandafiri și ursuleț
311 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (1)
Lipsă stoc
Miros de sărbătoare - aranjament cu gerbera și trandafiri
305 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (12)
În stoc • Livrare azi
Aranjament festiv - cu lyzianthus și gerbera
408 lei
Adaugă la favorite
0.0 / 5 (0)
Lipsă stoc
Aranjament cu hortensii cuceritoare
412 lei
Adaugă la favorite
Totul la superlativ..incepand cu estetica buchetului...culminand cu promptitudinea livrarii!
Promptitudine , calitate , seriozitate ! Aranjamentul a fost chiar mai frumos si mai bogat decit in poza ! Multumim !
Nu am văzut buchetul, decât în poze. Dacă este ca cel din poză, este superb! A fost însoțit și de o cutie cu bomboane. In schimb, livrarea a fost perfectă. Am primit SMS de confirmare a livrării, în plus, atunci cănd a ajuns, curierul m-a întrebat dacă poate să spuna cine l-a trimis, în caz că este întrebat. Iar prețul a fost de bun simț. Felicitări, atât florăriei Floare de Colț, cât și curierului! Recomand!
Pentru prima mea experienta de a da comanda de flori prin intermediul platformei si aceasta companie, am ramas extrem de multumita, stafful foarte amabil si respectuos, foarte comfortabil procesul de achizitionare si buchetul a fost pe masura asteptarilor! Cu siguranta pentru flori revin doar aici!