Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/favs/

Buchetul este superb!! Sunt enorm de impresionată de modul profesional cu care am fost tratată ca și clientă din străinătate. Mulțumesc mult echipei Floare de Colț.

Monica Trepanier

Recomand florăria cu încredere chiar și pentru comenzi plasate dinafara tarii. Aranjamentele sunt foarte frumoase , cum sunt pe site așa si in realitate, iar livrările se fac foarte rapid. Felicitări pentru profesionalism. Nota 10. Mulțumesc

alina simon

Apelati cu toata increderea pentru florile dorite,sau pentru a face un cadou speciala persoanei dragi. Nasii nostri au fost foarte surpinsi de cadoul facut prin Floraria Floare de Colt care au fost foarte prompti cu livrarea cadoului. Va multumim.!!

Adrian Anastasiu

Nota 10 pentru seriozitate si promptitudine,buchetul a fost f.frumos!!!Multumesc!

USZKAI GHEORGHE