Recomand florăria cu încredere chiar și pentru comenzi plasate dinafara tarii. Aranjamentele sunt foarte frumoase , cum sunt pe site așa si in realitate, iar livrările se fac foarte rapid. Felicitări pentru profesionalism. Nota 10. Mulțumesc
Este a doua oara când comand și am sa mai comand cu cea mai mare placere! Buchetele sunt exact ca și în poze, ba chiar mai frumoase. Recomand cu caldura
Buchet foarte reusit! Satisfactie garantata a sarbatoritei! :) Ma bucur tare mult ca v-am gasit. Fiecare buchet/aranjament e deosebit.
Calitatea este la un nivel foarte înalt, corespunde în realitate cu prezentarea produsului și mai bine. Echipa este foarte responsabilă si vigilentă. Bravo echipei ,,Floare de Colț"