Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/favs/

Totul la superlativ! 🍀🌷

Mihalache Aura

Bravo echipa Floare de colț! Sunteți oameni minunați! Coșul de flori a fost extraordinar de frumos, cu flori proaspete, foarte fain îmbinate! Sarbatorita a fost foarte impresionată și foarte încântată de acest coșuleț! Felicitări! Ținem aproape!!!

Liliana Trofin

Service excelent! Florile superbe!

Antonela Ziman

Calitate sii punctualitate !!!recomand cu dragg ❤🥰❤

Ana Simona