Buchetul este superb, calitatea serviciilor foarte bune. Recomand cu drag.
Obișnuiesc să comand des flori pentru mama mea dar de data aceasta am fost plăcut surprinsă de buchetul comandat, pentru prima dată mi s-a părut mai frumos față de cel din poze! Experiențele cu florăriile de până acum nu m-au bucurat la fel cum a făcut-o această florărie ☺️ Mama mea a fost la fel de încântată Va mulțumesc și îi recomand cu drag
Foarte serioși, flori superbe, iar supriza făcută de Dumneavoastră către sărbătorit, peste așteptările mele. Superb! Mulțumesc! Recomand!!!👍🥰
Aranajment foarte reusit! Flori proaspete, oameni foarte draguti si prompti. Multumesc!