Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Sunteti fara cuvinte!!! Aranjamentele comandate au aratat in realitate exact cum sunt pe pagina voastra! Sunteti punctuali si sunteti foarte talentati! Va multumesc si sunt bucuroasa ca existati!

Dinca Ana

Apelati cu toata increderea pentru florile dorite,sau pentru a face un cadou speciala persoanei dragi. Nasii nostri au fost foarte surpinsi de cadoul facut prin Floraria Floare de Colt care au fost foarte prompti cu livrarea cadoului. Va multumim.!!

Adrian Anastasiu

Totul la superlativ..incepand cu estetica buchetului...culminand cu promptitudinea livrarii!

Stef

Aranajment foarte reusit! Flori proaspete, oameni foarte draguti si prompti. Multumesc!

Lazar Andrei Liviu