Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Un aranjament deosebit :) Arata fix ca in poza. Recomand cu caldura. Multumesc!

Andreea Baboianu

Suuuper prompt si calitativ, cu siguranta voi revenii la serviciile voastre :).

Marian Iles

Bravo echipa Floare de colț! Sunteți oameni minunați! Coșul de flori a fost extraordinar de frumos, cu flori proaspete, foarte fain îmbinate! Sarbatorita a fost foarte impresionată și foarte încântată de acest coșuleț! Felicitări! Ținem aproape!!!

Liliana Trofin

Sunteti, ca de fiecare data, extraordinari! Promti, seriosi si cu mult bun gust! Va multumesc

Ana Dinca