CALITATE, COMUNICARE EXCELENTĂ, PROFESIONALISM ADEVĂRAT! RECOMAND CU TOATĂ ÎNCREDEREA! FELICITĂRI!🙏
SIMPLU: Dacă aș putea da 50 stele tot nu ar justifica FRUMUSEȚEA ARANJAMENTULUI, PROFESIONALISMUL CELOR CARE SE OCUPĂ DE ACEASTĂ MINUNATĂ BIJUTERIE FLORALĂ! AM FOST SI RĂMÂN CLIENTĂ FIDELĂ! SINCERE FELICITĂRI!👏👏👏
Service excelent! Florile superbe!
Un serviciu exceptional si un buchet superb, ce au meritat banii. Totul a fost exact cum îmi doream să fie pentru un cadou planificat din timp: un buchet bogat si colorat, livrat la timp, cu flori proaspete si un parfum foarte frumos, de la freziile alese. Va mulțumesc și cu siguranță ați câștigat o clientă.