Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Absolut multumit de aranjament. Super serviciu. Cu drag si data viitoare.

Codru-Catalin Negrea

Aranjamentul este conform descrierii de pe sait,o explozie de bucurie si culoare. Multumim echipei pentru amabilitate,seriozitate si promptitudine !

Iliaz Selvet

Veti ramine floraria mea de suflet. Minunat buchet. Felicitari echipei.

Darinca Caprariu

Este a doua oara când comand și am sa mai comand cu cea mai mare placere! Buchetele sunt exact ca și în poze, ba chiar mai frumoase. Recomand cu caldura

Adrian Popa