Un aranjament deosebit :) Arata fix ca in poza. Recomand cu caldura. Multumesc!
Suuuper prompt si calitativ, cu siguranta voi revenii la serviciile voastre :).
Bravo echipa Floare de colț! Sunteți oameni minunați! Coșul de flori a fost extraordinar de frumos, cu flori proaspete, foarte fain îmbinate! Sarbatorita a fost foarte impresionată și foarte încântată de acest coșuleț! Felicitări! Ținem aproape!!!
Sunteti, ca de fiecare data, extraordinari! Promti, seriosi si cu mult bun gust! Va multumesc