Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Sunteti fara cuvinte!!! Aranjamentele comandate au aratat in realitate exact cum sunt pe pagina voastra! Sunteti punctuali si sunteti foarte talentati! Va multumesc si sunt bucuroasa ca existati!

Dinca Ana

Nu stiu cum, dar florile au fost mai superbe decat pe site, absolut minunate sunt.

Daniel Florin Marcu

Promptitudine , calitate , seriozitate ! Aranjamentul a fost chiar mai frumos si mai bogat decit in poza ! Multumim !

Erdogan Liliana

Sunteti cei mai tari sa o tineti tot asa sunt foarte multumita si o sa recomand 100 %

Pirv Natalia Mihaela