O florarie asa cum trebuie sa fie! Produse si servicii de calitate. Succes pe mai departe si voi reveni cu placere.
SIMPLU: Dacă aș putea da 50 stele tot nu ar justifica FRUMUSEȚEA ARANJAMENTULUI, PROFESIONALISMUL CELOR CARE SE OCUPĂ DE ACEASTĂ MINUNATĂ BIJUTERIE FLORALĂ! AM FOST SI RĂMÂN CLIENTĂ FIDELĂ! SINCERE FELICITĂRI!👏👏👏
Totul la superlativ! 🍀🌷
Buchetul este superb, calitatea serviciilor foarte bune. Recomand cu drag.