Sunteti fara cuvinte!!! Aranjamentele comandate au aratat in realitate exact cum sunt pe pagina voastra! Sunteti punctuali si sunteti foarte talentati! Va multumesc si sunt bucuroasa ca existati!
Nu stiu cum, dar florile au fost mai superbe decat pe site, absolut minunate sunt.
Promptitudine , calitate , seriozitate ! Aranjamentul a fost chiar mai frumos si mai bogat decit in poza ! Multumim !
Sunteti cei mai tari sa o tineti tot asa sunt foarte multumita si o sa recomand 100 %