Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Chiar mai frumos decat m-am asteptat. Flori proaspete, aranjate cu gust, livrare la timp. Mulrumesc Florariei Floare de Colt pentru profesionalism!

Turcan Corina

Servicii impecabile și buchete superbe 💐🩷. In nici două ore de la plasarea comenzii am primit florile acasă. Fără dar și poate aceasta experiență a depășit așteptările mele. Recomand din suflet! 💝

Denisa Olariu

Nu am văzut buchetul, decât în poze. Dacă este ca cel din poză, este superb! A fost însoțit și de o cutie cu bomboane. In schimb, livrarea a fost perfectă. Am primit SMS de confirmare a livrării, în plus, atunci cănd a ajuns, curierul m-a întrebat dacă poate să spuna cine l-a trimis, în caz că este întrebat. Iar prețul a fost de bun simț. Felicitări, atât florăriei Floare de Colț, cât și curierului! Recomand!

Adrian Plugaru

Sotia mea a fost EXTRAODRINAR de incantata de cadoul de 1 martie, a spus ca e unul dintre cele mai frumoase buchete pe care le-a primit pana acum! A inceput sa planga de bucurie cand l-a primit de la curier. Livrarea a fost facuta in timp util si am putut face usor comanda pe site. Si din partea mea, buchetul este foarte frumos! M-am felicitat pe mine ca barbat pt ce decizie buna am luat :))

Valentin Neamtu