Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

5 stele pentru site, abordare, livrare! Felicitări!

Anenari Serb

Serviciul minunat! Produsul, asemenea

Marina Manole

Recomand florăria cu încredere chiar și pentru comenzi plasate dinafara tarii. Aranjamentele sunt foarte frumoase , cum sunt pe site așa si in realitate, iar livrările se fac foarte rapid. Felicitări pentru profesionalism. Nota 10. Mulțumesc

alina simon

Sunteti fara cuvinte!!! Aranjamentele comandate au aratat in realitate exact cum sunt pe pagina voastra! Sunteti punctuali si sunteti foarte talentati! Va multumesc si sunt bucuroasa ca existati!

Dinca Ana