Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Impecabil.. o surpriza pe masura 👏🏻

Ina

Apelati cu toata increderea pentru florile dorite,sau pentru a face un cadou speciala persoanei dragi. Nasii nostri au fost foarte surpinsi de cadoul facut prin Floraria Floare de Colt care au fost foarte prompti cu livrarea cadoului. Va multumim.!!

Adrian Anastasiu

Este a nu stiu cata oara cand comand flori de la voi si nu ma dezamăgiți niciodata! Superbeeeeee!!

Bărbulescu Stefania

Recomand florăria cu încredere chiar și pentru comenzi plasate dinafara tarii. Aranjamentele sunt foarte frumoase , cum sunt pe site așa si in realitate, iar livrările se fac foarte rapid. Felicitări pentru profesionalism. Nota 10. Mulțumesc

alina simon