Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Un serviciu exceptional si un buchet superb, ce au meritat banii. Totul a fost exact cum îmi doream să fie pentru un cadou planificat din timp: un buchet bogat si colorat, livrat la timp, cu flori proaspete si un parfum foarte frumos, de la freziile alese. Va mulțumesc și cu siguranță ați câștigat o clientă.

Manuela Belcea

Calitate sii punctualitate !!!recomand cu dragg ❤🥰❤

Ana Simona

Un cadou minunat, o surpriza minunata,o echipa minunata! Recomand cu drag!

Dragan Secara Lavinia

O super echipă de oameni profesioniști, care au adus mai mult decât zâmbete... prin acest buchet de flori superbe.Buchetul în sine a fost minunat,colorat,mai frumos ca în pozele de pe net, livrarea super rapida(max. 1-1:30),curierul super de treabă. Recomand 100%.

Caius