Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Aranjamentul este conform descrierii de pe sait,o explozie de bucurie si culoare. Multumim echipei pentru amabilitate,seriozitate si promptitudine !

Iliaz Selvet

Un aranjament minunat. L-am oferit in dar, iar surpriza noastra a fost foarte bine primita. Multumim "Floare de Colt"!

Alina DINUCU

Promptitudine , calitate , seriozitate ! Aranjamentul a fost chiar mai frumos si mai bogat decit in poza ! Multumim !

Erdogan Liliana

Nota 10 pentru buchet, care a fost superb si nota 10 pentru livrare! Sunteti foarte drăguți! Mulțumesc frumos! Voi reveni cu drag la voi! Si inca un lucru...prețurile voastre sunt mai "umane" 😉🤭

Buhtea Nicoleta