Sunteti fara cuvinte!!! Aranjamentele comandate au aratat in realitate exact cum sunt pe pagina voastra! Sunteti punctuali si sunteti foarte talentati! Va multumesc si sunt bucuroasa ca existati!
Apelati cu toata increderea pentru florile dorite,sau pentru a face un cadou speciala persoanei dragi. Nasii nostri au fost foarte surpinsi de cadoul facut prin Floraria Floare de Colt care au fost foarte prompti cu livrarea cadoului. Va multumim.!!
Totul la superlativ..incepand cu estetica buchetului...culminand cu promptitudinea livrarii!
Aranajment foarte reusit! Flori proaspete, oameni foarte draguti si prompti. Multumesc!