Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

Service excelent! Florile superbe!

Antonela Ziman

Livrare rapida si un buchet extraordinar! Multumesc 😊

Nicoleta Miu

Nu stiu cum, dar florile au fost mai superbe decat pe site, absolut minunate sunt.

Daniel Florin Marcu

Buchetele si aramjamentele sunt minunate. In plus, sunt promti si super profesonisti. E bine sa ii faceti partasi la momentele importante din viata voastra. Chiar merita!

Andreea