Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.
/cont/comenzi/

SIMPLU: Dacă aș putea da 50 stele tot nu ar justifica FRUMUSEȚEA ARANJAMENTULUI, PROFESIONALISMUL CELOR CARE SE OCUPĂ DE ACEASTĂ MINUNATĂ BIJUTERIE FLORALĂ! AM FOST SI RĂMÂN CLIENTĂ FIDELĂ! SINCERE FELICITĂRI!👏👏👏

JURCAN MIHAELA MARIANA

Suuuper prompt si calitativ, cu siguranta voi revenii la serviciile voastre :).

Marian Iles

Totul la superlativ..incepand cu estetica buchetului...culminand cu promptitudinea livrarii!

Stef

Sotia mea a fost EXTRAODRINAR de incantata de cadoul de 1 martie, a spus ca e unul dintre cele mai frumoase buchete pe care le-a primit pana acum! A inceput sa planga de bucurie cand l-a primit de la curier. Livrarea a fost facuta in timp util si am putut face usor comanda pe site. Si din partea mea, buchetul este foarte frumos! M-am felicitat pe mine ca barbat pt ce decizie buna am luat :))

Valentin Neamtu