Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.

FloareDeColt este pentru mine floraria preferata. Fiecare comandă a fost mereu tratată cu dedicare și atenție! Vă mulțumim încă o dată pentru un buchet superb, tortul Pavlova delicios, si livrarea impecabila! Recomand, cu toată încrederea!

Manuela Belcea

Veti ramine floraria mea de suflet. Minunat buchet. Felicitari echipei.

Darinca Caprariu

Bravo echipa Floare de colț! Sunteți oameni minunați! Coșul de flori a fost extraordinar de frumos, cu flori proaspete, foarte fain îmbinate! Sarbatorita a fost foarte impresionată și foarte încântată de acest coșuleț! Felicitări! Ținem aproape!!!

Liliana Trofin

O florarie asa cum trebuie sa fie! Produse si servicii de calitate. Succes pe mai departe si voi reveni cu placere.

Mihuti Marius