Momentan livrăm doar în Timișoara, Arad și localitățile limitrofe.

Recomand florăria Floare de Colț. Raport calitate preț excepțional. ❤❤❤💯

Cristina Marcu

Buchetul a fost minunat ,a ajuns la cine lam comandat cu bine,de-asemenea si cutia de ciocolata si felicitarea.Am reusit sa facem împreună o surpriza frumoasa sarbatoritei.Va mulțumesc si recomand oricui.

Florina Timis

Sotia mea a fost EXTRAODRINAR de incantata de cadoul de 1 martie, a spus ca e unul dintre cele mai frumoase buchete pe care le-a primit pana acum! A inceput sa planga de bucurie cand l-a primit de la curier. Livrarea a fost facuta in timp util si am putut face usor comanda pe site. Si din partea mea, buchetul este foarte frumos! M-am felicitat pe mine ca barbat pt ce decizie buna am luat :))

Valentin Neamtu

5 stele pentru site, abordare, livrare! Felicitări!

Anenari Serb