Contact foarte amabili. Comanda a fost livrata punctual. Buchetul surprinzator de frumos (marimea medie). Va multumesc!
Buchetul a fost minunat ,a ajuns la cine lam comandat cu bine,de-asemenea si cutia de ciocolata si felicitarea.Am reusit sa facem împreună o surpriza frumoasa sarbatoritei.Va mulțumesc si recomand oricui.
CALITATE, COMUNICARE EXCELENTĂ, PROFESIONALISM ADEVĂRAT! RECOMAND CU TOATĂ ÎNCREDEREA! FELICITĂRI!🙏
Profesioniști, iubitori de frumos! Aranjament perfect care a produs o imensă bucurie! Chiar și livrarea, cu urări de la mulți ani din partea persoanei care a asigurat predarea buchetului a fost o încântare. Recomand cu căldură!