Este a nu stiu cata oara cand comand flori de la voi si nu ma dezamăgiți niciodata! Superbeeeeee!!
Sunteti fara cuvinte!!! Aranjamentele comandate au aratat in realitate exact cum sunt pe pagina voastra! Sunteti punctuali si sunteti foarte talentati! Va multumesc si sunt bucuroasa ca existati!
Oameni minunați, deschiși și foarte promti în onorarea comenzilor. Recomand cu drag!
Calitate sii punctualitate !!!recomand cu dragg ❤🥰❤