Aranjamentul este conform descrierii de pe sait,o explozie de bucurie si culoare. Multumim echipei pentru amabilitate,seriozitate si promptitudine !
Recomand florăria cu încredere chiar și pentru comenzi plasate dinafara tarii. Aranjamentele sunt foarte frumoase , cum sunt pe site așa si in realitate, iar livrările se fac foarte rapid. Felicitări pentru profesionalism. Nota 10. Mulțumesc
Veti ramine floraria mea de suflet. Minunat buchet. Felicitari echipei.
Oameni minunați, deschiși și foarte promti în onorarea comenzilor. Recomand cu drag!