Recomand florăria cu încredere chiar și pentru comenzi plasate dinafara tarii. Aranjamentele sunt foarte frumoase , cum sunt pe site așa si in realitate, iar livrările se fac foarte rapid. Felicitări pentru profesionalism. Nota 10. Mulțumesc
Contact foarte amabili. Comanda a fost livrata punctual. Buchetul surprinzator de frumos (marimea medie). Va multumesc!
Este a doua oara când comand și am sa mai comand cu cea mai mare placere! Buchetele sunt exact ca și în poze, ba chiar mai frumoase. Recomand cu caldura
Un cadou minunat, o surpriza minunata,o echipa minunata! Recomand cu drag!