Este a nu stiu cata oara cand comand flori de la voi si nu ma dezamăgiți niciodata! Superbeeeeee!!
Absolut multumit de aranjament. Super serviciu. Cu drag si data viitoare.
Promptitudine , calitate , seriozitate ! Aranjamentul a fost chiar mai frumos si mai bogat decit in poza ! Multumim !
Chiar daca de multe ori nu au flori exact asa cum sunt descrise, echipa floare de colt e foarte creativa si va face ca buchetul sa arate foarte bine iar cine primeste buchetul se va bucura mult..