Sunteti, ca de fiecare data, extraordinari! Promti, seriosi si cu mult bun gust! Va multumesc
SIMPLU: Dacă aș putea da 50 stele tot nu ar justifica FRUMUSEȚEA ARANJAMENTULUI, PROFESIONALISMUL CELOR CARE SE OCUPĂ DE ACEASTĂ MINUNATĂ BIJUTERIE FLORALĂ! AM FOST SI RĂMÂN CLIENTĂ FIDELĂ! SINCERE FELICITĂRI!👏👏👏
Calitate sii punctualitate !!!recomand cu dragg ❤🥰❤
Pentru prima mea experienta de a da comanda de flori prin intermediul platformei si aceasta companie, am ramas extrem de multumita, stafful foarte amabil si respectuos, foarte comfortabil procesul de achizitionare si buchetul a fost pe masura asteptarilor! Cu siguranta pentru flori revin doar aici!