327 lei360 lei
Uneori e greu să ne exprimăm sentimentele, pentru că probabil ceea ce simțim este mai presus decât cuvintele ar putea transmite. E ca și cum ai picta în sufletul tău tabloul perfect, în culorile și dimensiunile perfecte , dar fără a putea să le expui în realitate.
Pentru zilele acelea, în care ai vrea ca cineva drag ție să știe că " Și azi mă gândesc la tine..." , mâinile iscusite ale florăreselor noastre pricepute, au creat mesajul floral de care ai nevoie.Roșul trandafirilor ca simbol al intensității sentimentelor tale și rozul hortensiei, ca pată de gingășie și puritate, s-au aliat într-un tandem cromatic plin de emoție și iubire.
5.0 / 5 (1)
În stoc • Livrare azi
Cutia fericirii - aranjament cu trandafiri și crizanteme
323 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (1)
Lipsă stoc
Inima Mea - aranjament cu trandafiri si lalele
315 lei
Adaugă la favorite
NOU
0.0 / 5 (0)
În stoc • Livrare azi
Culorile norocului- aranjament cu trandafiri și minirose
313 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (2)
În stoc • Livrare azi
Secretul eleganței - aranjament cu crizanteme și crini
309 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (1)
În stoc • Livrare azi
Emoție pură - aranjament cu hortensia și minirose
301 lei
Adaugă la favorite
3.0 / 5 (2)
Lipsă stoc
Esențe de fericire - aranjament cu trandafiri și tuberoze
292 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (3)
Lipsă stoc
Flori de Crăciun - aranjament cu trandafiri și amaryllis
291 lei
Adaugă la favorite
5.0 / 5 (2)
Lipsă stoc
Vas elegant- aranjament cu trandafiri și lalele
270 lei
Adaugă la favorite
Cele mai faine buchete le găsiți la aceasta florărie! 🥳🥳
O echipă de profesionisti ! Florile sunt excepționale. Va multumesc! 😘
Un buchet superb iar serviciile ireprosabile. Va multumesc!
Sotia mea a fost EXTRAODRINAR de incantata de cadoul de 1 martie, a spus ca e unul dintre cele mai frumoase buchete pe care le-a primit pana acum! A inceput sa planga de bucurie cand l-a primit de la curier. Livrarea a fost facuta in timp util si am putut face usor comanda pe site. Si din partea mea, buchetul este foarte frumos! M-am felicitat pe mine ca barbat pt ce decizie buna am luat :))